SAPONE DI MARSIGLIA LIQUIDO AROMA ALOE

L1,040

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13378

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun i lëngshëm për lëkura të ndjeshme. Pastron dhe hidraton lëkurën e trupit. E pasur me Aloe Vera me një veprim rigjenerues, hidratues dhe antioksidant.

perdorimi

Përdoreni si sapun normal, masazhjeni dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

permban

Aloe Vera, Vaj ulliri.

paketimi

400 ml.