Crema Mani Profumata Bio & Vegan, 50 ml

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 10500

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per duart i parfumuar i cili ushqen, hidraton dhe qeteson lekuren e acaruar nga i ftohti.

aromat

Aromat
Cady Amber- me aromen e grejpfrut, manjola, jasemin, qelibar dhe myshk.
Canapa Pepe Nero- me aromen e mandarines, bergamot, piperit  te zi , trendafilit, zambakut   te lugines dhe irisit.
Cashmere iris- me aromen terheqese te irisit, e kombinuar me ate te pjeshkes, mjaltit, patchouli dhe vaniljes.
Cotton White Musk- me aromen e genepit, irisit dhe myshkut te bardhe.
Jeans Pepe Bianco- me aromen e piperit te bardhe te kombinuar me aromen e jaseminit egjiptian, ylang ylang, mushkut te bardhe dhe qelibarit. Vecanerisht i pershtatshem per pranvere dhe vere.
Kenaf Karkade- me aromen e embel dhe te fresket te kenafit.
Flax White Tea- aroma e cajit te bardhe kombinohet me ate te mandarines, limonit dhe bergamot duke dhuruar ndjesi freskie.
Macrame Agrumi e Spezie- aroma terheqese e macrame, e kombinuar me ate te agrumeve, patchouli, koriandres dhe agrumeve.
Pashmina Patchouly- aroma e embel e patchouly kombinohet me se miri me ate aromen e pashmina-s, qelibarit, aromes se myshkut dhe vaniljes.
Ramie Cannabis- me aromen qetesuese te kanabisit dhe petaleve te trendafilit, ju fal nje ndjenje qetesie. Per meshkuj dhe femra.
Satin  Perla- me aromen e limonit , grejprutit, bergamot-it ju bene te ndjeni freskine dhe qetesine e detit afer jush.
Silk Loto Flower- me kombinimin e aromave te luleve me ate te frutave.
Taffeta Note Di Mandoria- me aromen e bajames, manaferrave dhe zambakut te lugines.
Tulle Papaveri- me aromen e lulevete pjeshkes dhe mandarines,  te kombinuar me aromen e embel te vaniljes.
Velluto Vanilla- me aromen e embel te vaniljse, karamelit dhe myshkut te bardhe.
Yuta Zenzero- kombinimi i xhinxherit me aromen e trendafilave turk, luleve te portokallit dhe jaseminit.