DEFENCE DEO ACTIVE 72H

L970

Ka stok

In Stock

SKU: 10766

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Deodorant per individet qe vuajne nga djersitja e tepert. Pa alkol. Siguron mbrojtje deri ne 72 ore. I pershtatshem dhe ne situata stresi ku djersitja shtohet.

permban

Baza alkolike: Raporti i balancuar i ujit/alkoolit favorizon tharjen e shpejte te produktit, duke shmangur ndjesine e lageshtise.

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Glicerine – Sorbitol: Perberes hidratues qe rrisin rehatine e lekures.

PCA natriumi: Kripe e acidit pirrolidon-karboksilik (PCA), ndihmon per te mbajtur lekuren te hidratuar.

perdorimi

Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

paketimi

50 ml