ALOE VERA CREMA MANI 75 ML

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 14008

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formulë inovative me aloe vera organike dhe 98% përbërës natyral.

Ideale për duar të thata, të plasaritura dhe të skuqura.

  • Arome delikate
  • Përthithet lehtë
  • Jo e yndyrshme

perdorimi

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në duar duke i masazhuar plotësisht derisa të përthithet plotësisht.

permban

Aloe Vera, Acid Hialuronik, Gjalpë Shea.

paketimi

75 ml.