O.SH NOUR. SHOWER GEL KENYAN MACADAMIA 280ML (1502E)

L510

Ka stok

In Stock

SKU: 11923

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel dushi, i cili i dhuron lëkurës tuaj shkëlqim, falë vajit organik makadamia dhe vitaminave e mineraleve të tij që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën tuaj.

Vaji organik i avokados kujdeset për lëkurën tuaj, duke zbutur dhe rikthyer ekuilibrin e saj natyror, duke e lënë atë të ndjehet e butë dhe e lëmuar.

  • 98% Origjine NATURALE
  • NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

PERDORIMI

Vendoseni xhelin në një sfungjer dhe masazhoni lehtë lëkurën e lagur. Shpëlajeni lëkurën tërësisht me ujë të ngrohtë.