O.SH HAND & NAIL BALM JAPANESE MANICURE 75 ML (2349E)

L380

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11941

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem- balm natyral për duart, i cili jo vetëm i bën duart tuaja të lëmuara si mëndafsh, por gjithashtu ushtron një përkujdesje të vecantë për duart dhe thonjtë.
Ekstrakti organik i qershisë ndihmon në forcimin e thonjëve, ndërsa ekstrakti organik i luleve të zambakut të ujit mbron dhe ushqen duart tuaja.

99% Origjine Natyrale

NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël të kremit-gjalpë në lëkurën e pastër dhe të thatë të duarve.