SAPONE DELICATO BIO 500 ML-DR.TAFFI

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12604

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun i lëngshëm, bio dhe vegan, me aromë Mistral. Ideale për duart dhe fytyrën.

Ka një formulë delikate me kamomil organik, vaj ulliri organik ushqyes dhe vitaminë E.

Notat nuhatëse të parfumit Acqua di Bolgheri Maestrale janë: agrume, nota detare, livando.