O.SH BODY DESSERTS CARAMEL CAPPUCCINO 450ML-1991

L1,250

Ka stok

In Stock

SKU: 12288

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trupi me efekt hidratues.

  • Vaji i kafesë jeshile ushtron një efekt lifting duke e bërë lëkurën më të butë, ndërsa gjalpi organik shea dhe gjalpi i kakaos hidratojnë lëkurën duke e lënë atë të butë e të lëmuar.
  • Kanella pikante organike promovon ekuilibrin natyror të proceseve të trupit dhe ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

paketimi

450 ml.