O.SH VITAMIN HAND SOAP POMEGRANATE 500ML-(1649)

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 12262

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun për duar i pasur me ekstrakte organike të shegës dhe vaj Patchouli, të cilat ushqejnë duart tuaja me vitamina, duke e lënë lëkurën e duarve të butë e të lëmuar.

98% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël në lekurë të lagur, shkumoni lëkurën dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

paketimi

500 ml