O.SH SHOWER GEL LAVANDE DE PROVENCE 280 ML(1533E)

L510

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11925

Pershkrimi i produktit

Zhytuni në një atmosferë qetësie dhe kënaqësie me këtë xhel të mrekullueshëm dushi të frymëzuar nga livando.

permban

  • Vaji organik livando qetëson mendjen tuaj dhe ndihmon trupin tuaj të pushojë, duke ju mbushur me një ndjenjë relaksi.
  • Ekstrakti i irisit organik hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj, duke e bërë atë të ndjehet më e butë dhe më e hidratuar.
    Vitamina E përmirëson tonin e lëkurës tuaj.