Rosewater Rejuvenating Mist

L1,160

Ka stok

In Stock

SKU: 10841

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uji i trëndafilit qetëson lëkurën e acaruar, hidraton menjëherë dhe rigjeneron lëkurën e thatë ose sensitive. Me aromë delikate floreale.

perdorimi

Tundeni mirë para përdorimit dhe pastaj sprucojeni në fytyrë dhe qafë duke mbajtur sytë mbyllur. Përdoreni si tonik, për të fiksuar make up-in dhe për të hidratuar lëkurën gjatë gjithë ditës.

paketimi

118 ml