THIOSOAP pH 5.5 CLEANSER

L1,320

Ka stok

In Stock

SKU: 0414

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastrues i lengshem per lekuren akneike, seborroike (fytyren dhe trupin), i pasur me squfur, acid laktik dhe karboksimetilcisteine. Kryen nje veprim te bute te ri-acidifikimit, pa ndryshuar ekuilibrin hidro-lipid te lekures.

 

PERMBAN

Sulfur: Kontrollon sekretimin e sebumit.

Acid laktik buferik: Ndihmon ne ribalancimin e pH te lekures.

Karboksimetilcisteine: Aminoacid qe permban squfur, me veti balancuese te sebumit.

PERDORIMI

Aplikojeni direkt ne lekure ose te holluar me uje dhe masazhojeni butesisht, pastaj shpelajeni.

PAKETIMI

250 ml