AKNET REBALANSING CLEANSING WATER 150 ML-BIONIKE

L1,390

Ka stok

In Stock

SKU: 2630

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares i bute, per lekure te yndyrshme te prirur per akne. Pastron lekuren dhe normalizon prodhimin e sebumit.  Parandalon shfaqjen e pikave te zeza dhe te bardha.

I pershtatshem gjithashtu per lekurat delikate pas trajtimeve farmakologjike. 

 

permban

Acidi salicilik: Nxit eliminimin e qelizave te vdekura dhe sebumit te tepert.

Kompleksi bakterostatik:  Rregullon perhapjen bakteriale.

Acidi oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton prodhimin e yndyres, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Kompleksi Ribalancues: (Nigella sativa, Hydnocarpus wightianus, vaj manuka dhe ekstrakti i levores se manjoles): Ndihmon ne ribalancimin e lekures dhe kontrollon perhapjen bakteriale.

perdorimi

Aplikoni nje sasi te vogel produkti ne lekure te lagur me levizje rrethore dhe me pas shpelajeni me uje te vaket. Shmangni kontaktin me syte.

paketimi

150 ml