Bio Fruit Gel Exfoliator

L2,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1002

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eksfoliant me baze acidet e frutave(AHA) i cili: Pastron lekuren nga qelizat e vdekura dhe permireson rigjenerimin e saj.

perdorimi

Aplikoni eksfoliantin, 2 ose 3 here ne jave, ne mbremje. Lereni te veproje 5 -15 minuta dhe shpelajeni.

paketimi

30 ml

permban

Acid glikolik (acid qe gjendet te kallami i sheqerit)
Acid malik (acid qe gjendet te molla),
Acid tartarik (acid qe gjendet me se shumti te rrushi)
Acid citrik (acid qe gjendet te limoni)
Acid askorbik (vit c )

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.