AKNET HYDRA PLUS 40 ml

L1,780

Ka stok

In Stock

SKU: 10756

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel-krem per lekurat seborroike. Rekomandohet ne rastet e tharjes se lekures seborroike, te shkaktuar nga trajtimet farmakologjike (psh.me isotretinoine). Ushqen lëkurën, pa u ndjerë të yndyrshme, dhe punon për të qetësuar irritimin dhe për të lehtësuar ndjesitë e parehatisë.

permban

Acidi Hialuronik (4 pesha  te ndryshme molekulare): Nxit hidratimin ne te gjitha shtresat e epidermes.

Micropatch perimesh: Zgjat dhe fuqizon efektin hidratues.

Ceramide, Skualane dhe Vitamina E: Rikthejne  funksionin barriere te lekures.

Hidroksietil ure dhe Trimetilglicine: Stabilizojne nivelin e ujit ne shtresat e epidermes.

perdorimi

Aplikoni sipas nevojes pas pastrimit te fytyres, me masazhim te lehte.

paketimi

40 ml