Crema Dermopurificante BIO

L2,900

Ka stok

In Stock

SKU: 1912

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues, i pershtatshem per lekura te yndyrshme me tendence akneike. Perthithet menjehere nga lekura.

Bio. E testuar per nikelin.

permban

  • Propolis – redukton skuqjen dhe inflamacionin.
  • Burdock (rrodhje) – efekt dermopurifikues.
  • Oksid zinku – absorbon yndyren e tepert te prodhuar nga lekura.
  • Vaj argani – efekt antirrudhe.
  • Acid hialuronik, aloe vera, altea dhe mullage – efekt te fuqishem hidratues.
  • Vitamina A, C dhe E – efekt antioksidant.

perdorimi

Aplikoni kremin pas pastrimit te fytyres 1 ose me shume here ne dite, sipas nevojes. Rekomandohet te kombinohet me Crema Opacizzante, qumeshtin pastrues dhe tonikun dermopurifikant.

paketimi

30 ml