DEFENCE BODY MULTI-ACTIVE HYDRABOOST Fluid

L3,220

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2362

Pershkrimi i produktit

Hidraton, mbron lekuren nga ndotja dhe radikalet e lira. I pershtatshem per tu perdorur ne cdo sezon te vitit.

permban

Eksopolisakaride bioteknologjike: Nje perberes sheqeri qe ofron mbrojtje kunder agjenteve te jashtem te mjedisit, veçanerisht ndotesve urbane.

Ekstrakti i Lychee: Polifenole te pasura qe kane veti te jashtezakonshme antioksiduese, mbrojne nga stresi oksidativ dhe hidratojne lekuren duke permiresuar shkelqimin e saj .

perdorimi

Masazhojeni butesisht ne te gjithe trupin.

paketimi

400 ml