O.SH PURIFYING HAND SOAP 500 ML (8427E)

L440

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11908

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun i lëngshëm, i cili pastron duart tuaja duke ju dhuruar pastërti maksimale.

  • Vaji esencial i Eukaliptit ka efekt zbutës, purifikues dhe lufton bakteret.
  • Ekstrakti organik i Mendrës rifreskon dhe hidraton lëkurën tuaj.

permban

Ujë, Koko-sulfat natriumi, Lauril glukozid, Kokoamidopropil Betainë, Klorur natriumi, Vaj i Mentha Piperita, Vaj i gjethes së Eukaliptit, Vaj i rozmarinës, Ekstrakte Kalendula, Acid citric, Alkol benzilik, Benzoat natriumi, Sorbat kaliumi, Parfum, Linalool.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, fërkoni duart për 60 sekonda dhe shpëlajini.