Lavender Almond Massage Oil

L2,670

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10435

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i bajames me vajin e lavandës qetësojnë dhe relaksojnë trupin dhe mendjen tuaj. Kombinimi i këtyre vajrave me vitaminat A, D, E ushqejnë, hidratojnë dhe rigjerojnë lëkurën.

perdorimi

Aplikojeni sipas nevojës. Për masazh ose si hidratues.

paketimi

473 ml

perberes

Vaj Bajame (Prunus Amygdalus Dulcis), Vaj Ulliri Ekstra I Virgjër (Olea Europaea), Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Lavande (Lavandula Angustifolia), Lanolinë, Tokoferol (Vitaminë E Nga Soja), Palmitat Retinili (Vitaminë A) Kolekalciferolë (Vitamin D3). *E Certifikuar Organike.