TRIDERM SHOWER FOAM pH 3.5 200 ml

L1,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0434

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo trupi me ph 3.5 per larje te perditshme te trupit. Pastron ne menyre delikate lekuren, duke realizuar nje efekt ribalancues dhe riacidifikues.

Ideale per persona qe frekuentojne pishinat, palestrat dhe per persona qe vuajne nga infeksionet bakteriale dhe fungale te lekures.

PERMBAN

Agjente te bute pastrues: Ribalojne floren e lekures.

Proteinat e orizit: Mbrojne lekuren.

Agjent zbutes: Perberes qe formojne nje shtrese e cila siguron mbrojtje te lekures.

Acid laktik, buferik:  Mban pH ne vleren 3.5 edhe kur produkti hollohet me uje.

PERDORIMI

Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

PAKETIMI

200 ml