Comforting Massage Oil

L2,670

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10436

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky vaj për masazh është një përzierje e vajit të farave të rrushit, kajsisë dhe bajames me vajra esencial të lavandës, kamomilit dhe bajames. Me veti emoliente dhe qetësuese mund të përdoret si vaj terapeutik për muskujt por dhe si hidratues.

perdorimi

Aplikoni 2-3 pika vaj në lëkurë dhe masazhojeni.

paketimi

473 ml

perberesit

Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Bajame (Prunus Amygdalus Dulcis), Vaj Kajsie (Prunus Armeniaca), Esencë Lavande ( Lavandula Angustifolia), Vaj (Abies Sibirica), Vaj Palmarosa (Cymbopogon Martini), Vaj Patchouli (Pogostemon Cablin), Vaj Kamomili (Anthemis Nobilis), Vaj Geranium (Pelargonium Graveolens), Tokoferol (Vitamin E Nga Soja).