DEFENCE SUN SPRAY LOTION 6

L3,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2673

Pershkrimi i produktit

Spraj trupi me mbrojtje te ulet SPF 6, per lekurat qe i perkasin nje fototipi te erret ose per ata qe tashme jane nxire.

 

 

specifikime

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe shkaktojne rrezet UVA dhe UVB.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

permban

Kompleks Pro-Repair: nje sinergji e veçante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrore te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glukan/L-Carnitine: Patente e perberesve qe stimulon sistemin mbrojtes natyral te lekures dhe lufton radikalet e
  • Vitamina E: ka efekt antioksidues.

perdorimi

Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin cdo dy ore ose sa here te jete e nevojshme.

paketimi

200 ml