DEFENCE COLOR GLAM TOUCH

L2,530

Ka stok

In Stock

SKU: 10064

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Blusher kremoz per te ndricuar dhe theksuar mollezat. I disponueshem ne dy ngjyra (101, 102).

permban

Perberes lipidik: Lehtesojne aplikimin e produktit.

Agjent teksturizues (SERICITE): I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Dylli Candelilla dhe Skualene bimore: Ofrojne nje teksture te bute dhe te pershtatshme per lekuren.

perdorimi

Aplikojeni sipas nevojes tek mollezat me levizje rrethore dhe me pas sfumojeni me sfungjerin qe ndodhet ne fund te aplikatorit.

paketimi

6 ml