DEFENCE MAN SOOTHING AFTERSHAVE BALM

L2,090

Ka stok

In Stock

SKU: 10768

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam pas rrojes per meshkujt. Qeteson dhe freskon lekuren e fytyres pas rrojes.

permban

Shea butter: Emolient, lehteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Glicerine dhe xilitol: Ofrojne hidratim.

Bisabolol: Zbut lekuren. Parandalon acarimin e saj.

Beta-Glucan: Polisakarid qe mbeshtet mekanizmat natyral te riparimit te lekures.

perdorimi

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe pas rrojes.

paketimi

75 ml