DEFENCE TOLERANCE 200 Ultra-protective cream

L1,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2877

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ushqen, riparon dhe forcon mbrojtjen e lëkurës shumë të ndjeshme.

Bazuar në një formulë me pak përbërës, ky krem mbron dhe forcon lëkurën, duke ndihmuar në minimizimin e mbindjeshmërisë së saj dhe duke lehtësuar cdo ndjesi djegie ose shpimi. Gjithashtu rekomandohet si bazë për make up-in.

permban

Patenteβ-Glucan / L-Carnitine: Zvogelon skuqjen dhe acarimin, mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

β-Glucan:  Mbështet mekanizmat për riparimin e epidermës dhe rrit rezistencën e lëkurës kundër dëmtimit të rrezatimit UV.

L-Carnitine: Ka efekt detoksifikues.

perdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të fytyres.

paketimi

50 ml