Anti-Pollution Cream

L3,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1346

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per lekure sensitive i cili mbron lekuren nga stresi oksidativ.

SPECIFIKIME

– Rrit aftesine mbrojtese te lekures nga faktoret e jashtem (ajri i ndotur,ndryshimet e temperatures, rrezatimet uv)

– Redukton rrudhat e shkaktuara nga dehidratimi i lekures

– Hidraton dhe shkelqen lekuren tuaj

PERDORIMI

Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje.

Ideal i kombinuar me Pro– imune serum i cili eshte projektuar per te stabilizuar qelizat imune te lekures ndersa kremi Anti–pollution e mbron lekuren nga faktoret e jashtem.

PAKETIMI

50 ml

PERBERJA

  • Ekstakti i kanelles se kuqe
  • Allantoin
  • Gjalpi shea
  • Acid hialuronik
  • Izomerat i sakaridit

NUK PERMBAN

Konservante, parfum dhe gluten.