Soothing Face Mask

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1865

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske SOS e cila trajton inflamcionet e lekures sensitive.

– Parandalon reaksionet spontane te lekures si prsh skuqje,

– Redukton zgjerimin e kapilareve te gjakut.

– Skuqja dhe enjtja qetesohen pas nje periudhe te shkurter aplikimi.

perdorimi

Aplikoni masken butesisht dhe lereni te veproje rreth 20 min, me pas shpelajeni me uje te bollshem.

paketimi

75 ml

permban

Kompleksi sensitiv

Kompleksi mbrojtes

Acidi hialuronik

Izomerati i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.