NS ORGANIC CERTIFIED SOOTHING NIGHT FACE CREAM FOR SENSITIVE SKIN -8734E

L1,330

Ka stok

In Stock

SKU: 12960

Pershkrimi i produktit

Krem nate për lekura të ndjeshme që zbut, hidraton dhe ushqen intensivisht lëkurën duke eliminuar shenjat e lodhjes.

  • Rhodiola rosea është e pasur me acide organike, mangan, bakër, zink, vajra esencialë dhe flavonoide.
  • Hidrolati organik Rhodiola Rosea rrit funksionet mbrojtëse të lëkurës. Ka një efekt qetësues dhe mbron nga ekspozimi ndaj mjedisit.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

PERMBAN

Hidrolat organik rhodiola, vaj organik i pishës siberiane, acid hialuronik, Vitamin E.

PERDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë.

PAKETIMI

50 ml.