Calming Sensitive Cream

L2,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1027

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem ushqyes per lekure sensitive i pasur me kompleksin mbrojtes i cili parandalon irritimin e lekures.

 

specifikime

– Qetesues i inflamacioneve.

– Parandalon  skuqjen dhe forcon strukturen e lekures.

– Veprim hidratues

– Lekura e irrituar behet menjehere e bute dhe me shkelqim.

perdorimi

Aplikoni calming sensitive cream ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

50 ml

perberja

Kompleksi mbrojtes i lekures: (Ekstrakte Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil Sunflower Oil)

Alfa bisabolol

Acid hialuronik

Squalane

Isis

Izomerat i sakaridit

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.