TRIDERM LENIL PALPEBRAL CREAM MINITUBE 15ML

L1,660

Ka stok

In Stock

SKU: 13725

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për kujdes ndihmës për skuqje, deskuamim dhe kruajtje në qepalla.

Duke pasur veti qetësuese dhe zbutëse, ofron lehtësim të menjëhershëm dhe ndihmon në parandalimin e tharjes dhe acarimit të lëkurës.

I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.

 

permban

AD RESYL ® Përbërës aktiv shumëfunksional që rikthen funksionin e barrierës, nxit hidratimin, ribalancon mikrobiotën dhe redukton reaktivitetin e lëkurës.

CERAMIDE NG Forcon funksionin e barrierës, nxit proceset e riparimit të lëkurës.

perdormi

Aplikojeni në qepalla sipas nevojës, duke e fërkuar butësisht.

paketimi

15 ml