NS NORTHERN BLACK CLEANSING FACE MASK-7794E

L1,680

Ka stok

In Stock

SKU: 12969

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë pastruese për lekurë të thatë dhe sensitive. Neutralizon ngjyrën e lekurës dhe i jep shkëlqim.
Nxjerr në pah shkëlqimin e lëkurës të thatë dhe të ndjeshme dhe ruan ekuilibrin e lëkurës. 

Lekura rigjallerohet, ka shkelqim te fresket dhe eshte me elastike.

 

permban

Qymyrdruri largon papastertitë dhe hap poret.

Rozmarina organike përmban tanina dhe mikroelemente që hidratojnë lëkurën.

 

perdorimi

Mbajeni për 5 – 10 minuta. Shpelajeni me ujë të bollshëm.

paketimi

80 ml.