NS ORGANIC CERTIFIED MILD REVIVING JELLY-SCRUB FOR SENSITIVE SKIN-8710E

L1,550

Ka stok

In Stock

SKU: 12957

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab për lëkura sensitive që pastron dhe balancon tonin e lëkurës duke e berë atë të butë dhe rrezatuese.

  • Rhodiola Rosea është e pasur me acide organike, mangan, bakër, zink, vajra esencialë dhe avonoide.
  • Hidrolati organik Rhodiola Rosea rrit funksionet mbrojtëse të lëkurës. Ka një efekt qetësues dhe mbron nga ekspozimi ndaj mjedisit.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

 

 

permban

Hidrolat organik rhodiola rosea, vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitaminë E.

perdorimi

Masazhoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, duke u kujdesur që të shmangni zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

paketimi

50 ml