NS ORGANIC CERTIFIED ANTI-FATIGUE EYE PATCH-8680E

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 12956

Pershkrimi i produktit

Maskë për lëkura sensitive e cila freskon zonën e syve zbut lëkurën dhe largon shenjat e lodhjes.

  • Rhodiola Rosea është e pasur me acide organike, mangan, bakër, zink, vajra esencialë dhe avonoide.
  • Hidrolati organik Rhodiola Rosea rrit funksionet mbrojtëse të lëkurës.
  • Ka një efekt qetësues dhe mbron nga ekspozimi ndaj mjedisit.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

permban

Hidrolati organik rhodiola rosea, vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, Vitamin E.

perdorimi

Aplikoni një shtresë të hollë në zonën e syve dhe lëreni për 10-15 minuta.

paketimi

50 ml.