Mild Creamy Cleanser

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 2218

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem pastrues per lekure te thate i cili e le ate te hidratuar, te bute dhe te lemuar.

perdorimi

Aplikoni Mild Creamy Cleanser ne fytyre dhe ne qafe, cdo mengjes dhe mbremje. Shpelajeni me uje te bollshem.

paketimi

200 ml

perberja

Vaj avocado- I pasur me acide yndyrore te pangopura, Vitamine A, E dhe D.

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.