NS ORGANIC CERTIFIED SOS SOOTHING NIGHT FACE MASK FOR SENSITIVE SKIN -8758E

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12958

Pershkrimi i produktit

Maskë për lëkurë sensitive që qetëson, ushqen dhe hidraton intesivisht lëkurën.

  • Rhodiola Rosea është e pasur me acide organike, mangan, bakër, zink, vajra esencialë dhe flavonoide.
  • Hidrolati organik Rhodiola Rosea rrit funksionet mbrojtëse të lëkurës.
  • Ka një efekt qetësues dhe mbron nga ekspozimi ndaj mjedisit.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

permban

Hidrolat organik rhodiola rosea, vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

perdorimi

Aplikoni maskën në darkë, në fytyrë të pastër të thatë, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.

paketimi

50 ml