Mild Cleansing Cream

L2,400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1864

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem pastrues per perdorim te perditshem per lekuren sensitive. Eleminon papastertite dhe ruan balancen natyrale te lekures.

perdorimi

Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje  dhe shpelajeni me uje te bollshem.

paketimi

150 ml

permban

Vaj kokosi