PEEL OFF ALGINATE “SENSITIVE”

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 12394

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë me pluhur Peel-off e bazuar në alginat pasuruar me fruta rrushi dhe manit. Vepron si nje antioksidant, zbardh dhe mbron lëkurën nga radikalet e lira. Eshtë veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e pigmentuar të prirur ndaj njollave të moshës.

 

perdorimi

Perzieni maskën me ujë të vakët dhe më pas aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe me pas hiqeni atë “peel off”.

paketimi

10 g