DEFENCE MAN REPOWER ANTI-AGEING SERUM

L3,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10061

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem kunder rrudhave per meshkuj, per lekure sensitive dhe intolerante.

permban

Ekstrakt Baobab (titruar ne flavonoide): Permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures, duke minimizuar rrudhat nazo-labiale dhe shenjat e plakjes tek syte (rrudhat dhe rrathet e zinj).

Acidi Hialuronik: Forcon funksionin barriere dhe lufton dehidrimin.

Serina:  Pershpejton dhe zgjat efektin hidratues.

perdorimi

Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne darke.

paketimi

50 ml