TRIDERM SHOWER SHAMPOO 400 ml

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 2363

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo e cila pastron butesisht lekuren dhe floket. E pershtatshme per lekurat sensitive dhe per larje frekuente.

permban

Agjente te bute pastrues: Delipidizues te ulet dhe me tolerance te larte, ribalancon floren e lekures.

Pantenol (pro-vitamine B5) dhe Trimetilglicine: veti hidratuese.

Mentil Laktat: Rigjeneron lekuren.

Agjent zbutes: Perberes qe formojne nje shtrese hidrolipidike qe mbron lekuren.

perdorimi

I pershtatshem per larje te perditshme te trupit dhe flokeve. Aplikohet ne lekure dhe floke te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

paketimi

400 ml