Diffusore Assenzio Muschio Bianco

L1,950

In Stock

SKU: 2869

Pershkrimi i produktit

Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket e kombinuar me myshkun e bardhe dhe pijen Absinthe. I pershtatshem per arredime shumengjyreshe.