Diffusore Laudano Pepe Bianco

L1,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2870

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e fresket dhe relaksuese. E pershtatshme per shtepi plazhi.