Diffusore Patchouly Fior di Loto

L1,950

Ka stok

In Stock

SKU: 2868

Pershkrimi i produktit

Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Arome e ngrohte dhe e embel. I pershtatshem per ambiente pritjeje.