ENERGY LINE STUDIO

L2,030

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13046

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes qe suporton sistemin imunitar, promovon kujtesen, funksionet njohese dhe mireqenjen mendre i bazuar në fosfatidilserinë, glutaminë, pelte mbretërore dhe ekstrakt bacopa, me vitamina D dhe B6.

-Bacopa promovon kujtesën, funksionet njohëse dhe mirëqenien mendore. Pelta mbretërore ka një veprim restaurues dhe tonik.
-Vitamina B6 kontribuon në reduktimin e lodhjes, në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në metabolizmin normal të energjisë.
-Vitamina D kontribuon në përthithjen/shfrytëzimin normal të kalciumit dhe fosforit dhe, së bashku me vitaminën B6, në funksionimin normal të sistemit imunitar.
-Aromë luleshtrydhe.

 

Permbajtja

Perberesit Sasia për dozim: Sasia % se vleres ditore
pelte mbretërore e liofilizuar 333 mg
pelte mbretërore e freskët 1000 mg
Bacopamonnieri 100 mg
Bacoside 20 mg
Fosfatidilserina 100 mg
L-glutammina 120 mg
Vitamin D 10 mcg 200
Vitamin B6 3 mg 214

Perdorimi

1-2 flakon ne dite.

Paralajmerime:

Mbajeni larg fëmijëve nën moshen tre vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synohen të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Konsumimi i tepërt mund të shkaktojë efekte laksative.

Ruajeni ne vend te thate dhe te fresket.

 

Paketimi

12 flakon