Erythritol, Organic 454 g

L2,240

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10139

Pershkrimi i produktit

NOW® Organic Erythritol është një ëmbëlsues natyral pa sheqer dhe kalori, i derivuar nga misri jo–OMG. Është rreth 70% i ëmbël sa sheqeri, ka impakt të ulët glicemik dhe nuk ndikon në prishjen e dhëmbëve.

PERDORIMI

sipas dëshirës, si zëvendësues sheqeri.

PAKETIMI

454 g

PERMBAJTJA

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 0 Fibra 0 g 0%
Kalori nga yndyrnat 0 0% Sheqerna 0 g
Totali yndyrnave 0 g 0% Eritritol 4 g
Yndyrna te saturuara 0 g 0% Proteina 0 g
Totali i karbohidrateve 4g 1% Sodium 0 mg 0%