Eyebright Herb 410 mg Veg Capsules

L1,380

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10805

Pershkrimi i produktit

Bimë tradicionale Europiane për shëndetin e syrit. Që atëherë Bima Eyebright përdorej për të larë sytë, si kompresa ose si pika në sy, NOW® sjell versionin në kapsulë për përkujdesjen e syve dhe shikimit tuaj.

perdorimi

2 kapsula në ditë.

paketimi

100 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Totali Karbohidrateve  < 1 g < 1%*
Eyebright Herb (Majat e bimës Euphrasia officinalis) 820 mg Eyebright Herb (Majat e bimës Euphrasia officinalis) 820 mg *

perberes te tjere

Kapsulë xhelatinoze, acid stearik.