Astaxanthin 4 mg Softgel

L3,900

Ka stok

In Stock

SKU: 11234

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Astaksantina është një karotenoid i cili falë strukturës së tij të vecantë ka një rol shumë të rëndësishëm në mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe në përgjigjen imunitare të shëndetshme. Astaksantina është një përbërës i derivuar nga mikroalgat Haematococcus pluvialis dhe përmban lutein, kantaksantin dhe betakaroten.

perdorimi

1 kapsulë në ditë të shoqëruar nga një vakt me shumë kalori.

paketimi

90 kapsula xhelatinoze

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Astaksantin natyrale (nga ektrakti Haematococcus pluvialis) 4 mg *

perberes te tjere

Vaj ulliri ektra i virgjër, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ujë, glicerinë) dhe vitaminë E (si d-alfa tokoferol natyral). Përmban vaj sojë (JO-GMO).