Propolaid Sciroppo Balsamico

L1,220

Ka stok

In Stock

SKU: 0944

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shurup me bazë Propolis, Echinacea, mjaltë dhe bimë balsamike të cilat eleminojnë sekrecionet e tepërta dhe nxisin mbrojtjen imunitare. Zbutësi natyral i mukozave orale dhe bronkiale, që lufton infeksionet  dhe qetëson kollën

Produkt Vegjetarian

perdorimi

1 lugë në mëngjes dhe në darkë. Mund të konsumohet sic është ose të përzihet me ndonjë pije.

paketimi

Flakon 200 ml

Permbajtja

Propolis ekstrakt i lëngshëm 80 mg
Bliri ekstrakt i lëngshëm 50 mg
Altea ekstrakt i lëngshëm 50 mg
Lulekuqe ekstrakt i lëngshëm 30 mg
Verbasco ekstrakt i lëngshëm 25 mg
Echinacea ekstrakt i lëngshëm 20 mg
Elicriso ekstrakt hidroalkolik 20 mg
Pishë vaj esencial 10 mg
Trumzë e kuqe vaj esencial 3,5 mg
Finok vaj esencial 1,5 mg

nuk permaban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.