Propol C 1000

L1,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0940

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me Vitaminë C, Propolis, Zink dhe ekstrakte bimore, në formë bustine, që përmban tableta eferveshente me shije mandarine. Si ëmbëlsues është përdorur ektrakti natyral i gjetheve nga Stevia. Vitamina C dhe Zinku kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar dhe metabolizmit qelizor.

Produkt Vegjetarian

 

perdorimi

1 tabletë eferveshente në ditë, e shkrirë në 200 ml ujë.

paketimi

20 tableta x 90g

permban

Vitaminë C 1000 mg
Shelg i Bardhë e.s. tit. 15% 30 mg
Zink 7,5 mg
Trëndafil i egër e.s. tit. 50% 10 mg
Propolis resina e.s. tit. 6% 100 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, alkol, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.