Quercetin with Bromelain Veg Capsules

L4,620

Ka stok

In Stock

SKU: 10790

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kuercetina lufton radikalet e lira dhe nxit një funksion të shëndetshëm të sistemit imunitar. Sipas studimeve Kuercetina gjithashtu mund të ndihmojë në funksionin respirator. Bromelaina balancon përgjigjen e sistemit imunitar ndaj sfidave të agjentëve mjedisor.

perdorimi

2 kapsula 20 minuta para vaktit, 2 herë në ditë.

paketimi

120 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kuercetin 800 mg *
Bromelain (2400 GDU/g) 165 mg *

perberes te tjere

Miell orizi, hipromelozë, mikrokristalinë celuloze, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.