Spirulina 500 mg Tablets, Organic

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 11236

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spirulina eshte nje mikroalge blu-jeshile qe permban proteina dhe nutriente te tjere si vitamina, minerale dhe GLA.

– 100% e pastër dhe e pasur me nutrient

Përbërës  tjerëNuk ka.

perdorimi

Deri në 6 tableta në ditë.

paketimi

100 tableta

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 10
Totali Karbohidrateve < 1 g < 1%*
Proteina 2 g 4%*
Spirulina Organike (Arthrospira platensis) 3 g *